Hotel Praha 1 William Garni

Hotel William se nachází přímo v centru Prahy na Malé Straně. Pro hosty je možnost parkování v blízkosti hotelu. V hotelu je krásná pohádková atmosféra, kterou všichni jistě ocení.

Hotel William – historie
Hellichova ulice, v níž se hotel nachází, byla pojmenována po významném českém malíři Josefu Vojtěchu Hellichovi. V budově dnešního hotelu žili nejvýznamnější architekti a tvůrci barokní krásy Prahy, Kryštof a jeho syn Kilián Ignác Dienzenhofferovi.

Hotel William – ubytování
Hosté mají k dispozici celkem 42 zařízených pokojů. Z toho je 19 dvoulůžkových s manželskou postelí, 19 dvoulůžkových s oddělenými postelemi a 4 jednolůžkové pokoje. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou nebo vanou a WC, telefonem, bezpečnostní schránkou a televizorem se satelitním příjmem. Hosté si mohou zvolit kuřácký nebo nekuřácký pokoj.

Hotel William – gastronomie
Hotel je provozován v kategorii garni a nabízí pouze snídaně formou švédského stolu. Je zahrnuta v ceně ubytování a podává se v příjemném prostředí s pohádkovou atmosférou, která je typická pro celý hotel. Snídaně jsou podávány od 7 : 00 - 10 : 00 hod.

Hotel William – služby
Hotel podporuje službu WLAN, bezdrátové připojení na internet, PC pracoviště s placeným přístupem k vysokorychlostnímu internetu, e-mailu s možností tisku, hotelová směnárna, transfer peněz prostřednictvím Western Union zařídí recepce hotelu, praní a čištění prádla, potvrzení rezervace odletů, denní i noční prodej alkoholických či nealkoholických nápojů, hygienických potřeb, cigaret, pohledů, známek, jízdenek atd., možnost využití telefonu, faxu a ostatních sekretářských služeb.

Hotel William – okolí
Hotel William se nachází v těsné blízkosti Karlova mostu. Kolem hotelu jezdí tram č. 22 a 23 které hosty vyvezou na Pražský hrad a zpět nebo opačným směrem do centra Prahy. Tram č. 12 jede k velkému nákupnímu centru Anděl nebo opačným směrem na výstaviště Praha Holešovice. V blízkosti hotelu je lanová dráha, která klienty vyveze na Petřín, kde se z rozhledny naskýtá nádherný pohled na panorama Prahy.

Hotel Praha 1 William Garni - Služba na recepci je 24 hodinHotel Praha 1 William Garni -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Praha 1 William Garni - K hotelu přísluší parkovištěHotel Praha 1 William Garni -  je k dispozici připojení na internetHotel Praha 1 William Garni - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Praha 1 William Garni - přijímá kreditní karty VISAHotel Praha 1 William Garni - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Praha 1 William Garni - přijímá kreditní karty JCBHotel Praha 1 William Garni - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Praha 1 William Garni - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 1 William Garni - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 1 William Garni - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 1 William Garni - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 1 William Garni - na pokojích je telefonADRESA
Hotel William Garni, Hellichova 5
Praha 1 11000 Česká Republika
Tel: +420-222 532 534
Hotel-Praha-William-Garni@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s
Hotel William Garni ubytování Praha 1 Aktuální počasí jasno

Doporučte tyto stránky: